http://uupload.ir/files/1g4d_zarif1.jpg

در پي استعفاي ظريف و مخالفت روحاني با آن سيل پيامها از اقصي نقاط کشور و جهان روانه توييتر شد که تنها به مشتي از خروارها اشاره مي‌کنيم.

موگريني
وقتي تو اومدي نفهميدم کي اومد، وقتي رفتي تازه فهميدم کي اومده بود. حالا که برگشتي خيلي توفير داري. محمد جواد هيچ ديکشنري مثل تو زبانم را ترجمه نکرد. پس به زبان برجامي که براي هم ساختيم بهت ميگوييم آي لاو يوو محمدجواد اند تو بمان اي آنکه چون تو وزير نيست.

قشر آسيب پذير
آقاي ظريف بي مرغ و ماهي مي‌شود تحمل کرد ولي بي تو هرگز نمي‌شود. اين سر بي صاحب بي شام بر بالشت ميخوابد ولي بي وزير امور خارجه نه. حالا که برگشتي با همه نداشته هايم اما دوباره يک دل سير لبخند ديپلماتيکت را به تماشا مي‌نشينم. ظريف جان
بي خودروي حلبي به سر شود، بي تو به سر نمي شود. قوت ندارد اين شکم بي تو به سر نمي شود.

ابتکار
رفيق نرو. اگه بري نميگن در اوج رفت، ميگن ظريف رفت و برجام رو بي پدر کرد. تو بايد بخاطر اين نوزاد هم شده بموني رفيق. بعد تو سرنوشت برجام عزيز بازيچه دست ناپدري خواهد شد. تويي که يخ حوض کاخ سفيد را ميشکستي و در آن سرما به دنبال تضمين بودي، اينقدر ظريف نبودي که با يک ناهماهنگي شکسته بشوي. رفيق ظريف ممنون که ماندي.

جان کري
ظريف آه اي ظريف، ظريف جان، جان ظريف، ظريف مگه کري؟ حسادت گلويم را مي فشارد که تو اينگونه بروي و من آنگونه ولي قرارمون يادت نره، قول دادي بماني تا بعد ترامپ صبر کني و من بيايم و دوباره با هم قدم بزنيم. ظريف جان بخاطر اينکه منو با عراقچي خودکارگير تنها نميگذاري يه بستني سنتي مهمان تو. به روحاني هم نگو کجا ميرويم.

حسام آشنا
گرچه ما در دور باطل استعفا افتاده ايم ولي مسئوليت استعفاي ظريفانه ي ظريف بر عهده قوه عاقله ي نداشته ي دفتر هماهنگي بين رئيس جمهور در کاخ رياست جمهوري و وزير در ساختمان وزارت خارجه مي باشد.
زمان را قدر بنهيم که 5دقيقه فاصله‌اي‌ است ميان برند بودن و به در شدن ولي با برگشتن وزير همين 5دقيقه را هم با توييت برميداريم تا برند را نبرند.

رئيس روحاني
آقاي ظريف بنده خودم هم از آمدن بشار اسد بي اطلاع بودم. صبح رفتم به مدير برنامه گفتم امروز مهمان داريم يا نداريم گفت: «زنو ناوين». خيخيخيخ. گفتم: اگر داريم گوشت به اندازه هست تا ظريف رو هم بگيم بياد يا نه؟ گفت: «زنو ناوين». خيخيخيخيخ. گفتم: اگر گوشت هست، آبگوشت که بلدي؟ ميدوني خاصيت آبگوشت اينه که هرچه مهمان بيشتر باشه آب ر بيشتر ميبندي؟ گفت: «زنو ناوين». خيخيخيخيخيخ. حالا منم به تو ميگم: استعفات رو «زنو ناوين». خيخيخيخيخ خخخخخخ هه هه هه هه.

وليد معلم وزير خارجه سوريه
کي بوده ظريف منو اذيت کرده؟ مگر نمي دانيد هيچگاه نبايد به يک وزير خارجه برند بي اعتنايي کردد. شوخي شوخي با وزير خارجه هم شوخي؟ بنده از همين تريبون با افتخار از جناب آقاي ظريف دعوت مي‌کنم تا بازهم به سوريه تشريف بياورد و قول ميدهم ريز برنامه هاي دفتر بشار اسد را در اختيارشان قرار دهم. يک خاطره هم بگويم که يه وقت رفتم ملاقات پوتين ايشان همان اول گفتند: اگر ظريف در جريان نيست برگرد. ان شاالله سايه آقاي ظريف بر سر منطقه مستدام بماند.

130 نماينده مجلس
توافق کرديم در شب برگشتن ظريف کليه ي حقوق معوقه و پاداش هاي وزارت خارجه و ساير ارگانهاي دولتي، اعم از پاداش هاي پولي و غير آن، بصورت يکجا و بالمره پرداخت شود و عيدي وزارت خارجه زودتر از همه دستگاههاي ديگر پرداخت مي شود.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : ظريف ,خارجه ,وزير ,ناوين» ,«زنو ,آقاي ,«زنو ناوين» ,آقاي ظريف ,وزير خارجه ,وزارت خارجه ,ظريف، ظريف ,«زنو ناوين» خيخيخيخيخ
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

AM Film Reviews کونگ فو توا سنتی بلاگ شرکت ثبت دیبا تمامم برای تو ايران مهد تمدن کهن وقاهت خانه اکسل شهرآشوب | یادداشت‌های سینا طاهری موسسه حقوقي